top of page

 

 

Kopā strādājam - kopā atpūšamies!

 

SIA "DETTAL" kolektīvs savus klientus un sadarbības partnerus sirsnīgi sveic skaistajos Latvijas Valsts svētkos! 

SIA "Dettal" - augstu laimi Latvijai!

 

Jaunums!

SIMOPOR - vieglās polivinilhlorīda (PVC) putu loksnes

SIMOPOR produktu klāstā ierindojas virkne dažādu PVC putu lokšņu. Jaunais materiāls sevī apvieno zema blīvuma un ultraviegla materiāla īpašības. Šajā līnijā ražotajiem produktiem ir satīna gludas virsmas, nodrošinot pietiekami plašu izvēles daudzveidību un atrisinot visdažādākos apdares jautājumus. Pateicoties augstai kvalitātei un estētiskai pievilcībai, SIMOPOR produkti ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku vieglam un ērtam dizainam.
       

Galvenais SIMOPOR pluss ir šī materiāla daudzpusīga izmantošana: izstāžu stendi, displeji, reklāmas zīmes, fasādes paneļi, telpu aprīkojums, mēbeļu dizains, poligrāfija, celtniecība un dizains u.c.


Materiāla galvenās īpašības:
-viegls materiāls (zems blīvums);
-laba izturība;
-lieliska izturība āra apstākļos;
-satīna gluda apdare;
-ļoti labi piemēroti drukāšanas darbiem
(digitālā druka un sietspiede);
-izmēru stabilitāte;
-zema uzliesmojamība (SIMOPOR-LIGHT).

Produkta SIMOPOR līnija ietver virkni dažādu produktu, kas pielāgoti katra klienta īpašām prasībām:
1) SIMOPOR-LIGHT apvieno zemu blīvumu ar augstu stingrību. Vieglās PVC putu loksnes nodrošina izcilas apstrādes īpašības un īpaši pievilcīgu virsmas apdari. Izstrādāts ar vēl zemāku blīvumu.
2) SIMOPOR-ULTRALIGHT ir ārkārtīgi viegls, tāpēc ir ļoti viegli apstrādājams.
3) SIMOPOR-LIGHT BRILLIANT ir speciāla lapa digitālai drukāšanai – raksturīgs zems blīvums, smalka struktūra, kā arī vienmērīgs plaknes līmenis, lai iegūtu dinamiskas krāsas.
4) caurspīdīgās PVC putu loksnes SIMOPOR-COLOR (pieejamas zilā, dzeltenā, zaļā, pelēkā, sarkanā un melnā krāsā) dod plašas iespējas izstāžu stendu, zīmotņu un displeja dizainu veidošanā.

 

Attēlos: Dažādi interjera risinājumi, izmantojot jaunā SIMOPOR materiāla priekšrocības:

1.att. SIMOPOR PVC putu lokšņu paraugi.

2.att. Interjera dizaina piemērs, izmantojot SIMOPOR jauno materiālu.

3.att. Skatuves iekārtojums muzikālai izrādei “Cukurs – dažiem tas patīk karsts” , veidots ar SIMOPOR_LIGHT putu loksnēm.

4.att. Digitālās drukāšanas folijas un melnās pašlīmējošās plēves pielietošana uz SIMOPOR-LIGHT putu plāksnes ; individuālu elementu griešana; skatuves iekārtojuma rezultāts.

 

 

SIA "Dettal" 10 gadu jubileja

 

SIA "DETTAL" - 10!

 

2018. gada 14. februārī mēs atzīmējām savu 10 gadu jubileju!

Patiecamies visiem mūsu klientiem un partneriem par līdzšinējo sadarbību!

Ceram arī turpmāk uz vēl raženāku kopīgo darbu!

Daži interesanti fakti par plastmasu | SIA Dettal

04.01.2018.

Daži interesanti fakti par plastmasu

1. Hokejā galvenais tiesneša aprīkojuma elements ir svilpe, kurai ir sava atsevišķa vēsture. Kad Kanādā sāka spēlēt pirmās nopietnās hokeja spēles, tiesnešiem bija metāla svilpes. Taču skarbā Kanādas klimata dēļ, kas nemēdz lutināt, nereti svilpes pielipušas pie lūpām. Šo problēmu risināja, nomainot svilpi pret zvaniņu. Tikai vēlāk tika ieviesta plastmasas svilpe, kas ir arī mūsdienu tiesneša neatņemama aprīkojumuma sastāvdaļa...

Plastmasas vēsture - SIA "Dettal"

24.11.2017.

Plastmasas vēsture

 

Mūsdienu pasaulē plastmasa ir visuresoša. Tā patiešām ir visur! Plastmasas rašanās un attīstības vēsture ilgst jau 162 gadus. Un šajā procesā interesantākais ir tas, ka populārākie plastmasas veidi tika atklāti pavisam nejauši.

Uzskata, ka plastmasas vēsture iesākās 1855.gadā Londonā, kad anglis Aleksandrs Parkess (Alexander Parkes) radīja pirmo plastmasu. Tā tika iegūta, nitrējot (piesaistot slāpekli) celulozi ar slāpekļskābi. Uzsildot iegūto materiālu un piešķirot tam formu, tas saglabāja iegūto formu arī pēc atdzišanas. Jauno materiālu nosauca tā radītāja vārdā - par parkesīnu, vēlāk dēvējot arī par celulzi vai nitrocelulozi. 1862.gada Londonas Vispasaules izstādē šādi iegūtais mākslīgais ziloņkauls ieguva bronzas medaļu....

 

Plastmasu piramīda - SIA "Dettal"

15.11.2017.

Plastmasu piramīda
 

Attēlā redzamā piramīda parāda dažādu plastmasas materiālu īpašības, atbilstoši to darba temperatūrai. Šos materiālus var iedalīt četrās grupās, sākot no ārkārtīgi augsto temperatūtu plastmasas līdz standarta plastmasām:

1) uzlabotās inženierijas plastmasas – ir plastmasas ar ārkārtīgi augstu temperatūras pretestību (izturība līdz pat 310°C). Šiem materiāliem ir arī laba berzes un nodiluma izturība.

2) puskristāliskas uzlabotas inženiertehniskās plastmasas (PEEK, PPS, PSU, PEI, PPSU, PTFE, PVDF) parasti apvieno sevī izcilu ķīmisko un mehānisko īpašību kombināciju arī paaugstinātā temperatūrā. Šiem materiāliem ir arī laba berzes un nodiluma izturība.

3) tehniskās plastmasas (PET, PA, POM, PC) ir visplašāk izmantotās plastmasas. To galvenais raksturlielums ir temperatūras izturība, kā arī tām piemīt laba mehāniskā izturība dažādās temperatūrās un lieliskas elektriskās īpašības. Svarīgi, ka šīm plastmasām ir pieļaujama saskare ar pārtikas produktiem, kā arī iespējas izmantot tās medicīnas, farmācijas un piena nozarēs.

4) standarta plastmasas (PE, PP, PVC) ir apveltītas ar labām mehāniskajām īpašībām, izcilu trieciena un ķīmisko izturību un labām elektriskajām īpašībām. Tās ir vieglas, ar zemu ūdens uzsūktspēju.

bottom of page