dettal@dettal.lv | +371 29557651 | Austuves 3a, Rīga
Kopā strādājam - kopā atpūšamies!
SIMOPOR produktu klāstā ierindojas virkne dažādu PVC putu lokšņu. Jaunais materiāls sevī apvieno zema blīvuma un ultraviegla materiāla īpašības. Šajā līnijā ražotajiem produktiem ir satīna gludas virsmas, nodrošinot pietiekami plašu izvēles daudzveidību un atrisinot visdažādākos apdares jautājumus. Pateicoties augstai kvalitātei un estētiskai pievilcībai, SIMOPOR produkti ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku vieglam un ērtam dizainam.
Galvenais SIMOPOR pluss ir šī materiāla daudzpusīga izmantošana: izstāžu stendi, displeji, reklāmas zīmes, fasādes paneļi, telpu aprīkojums, mēbeļu dizains, poligrāfija, celtniecība un dizains u.c.
Materiāla galvenās īpašības:
-viegls materiāls (zems blīvums);
-laba izturība;
-lieliska izturība āra apstākļos;
-satīna gluda apdare;
-ļoti labi piemēroti drukāšanas darbiem
(digitālā druka un sietspiede);
-izmēru stabilitāte;
-zema uzliesmojamība (SIMOPOR-LIGHT).
Produkta SIMOPOR līnija ietver virkni dažādu produktu, kas pielāgoti katra klienta īpašām prasībām:
1) SIMOPOR-LIGHT apvieno zemu blīvumu ar augstu stingrību. Vieglās PVC putu loksnes nodrošina izcilas apstrādes īpašības un īpaši pievilcīgu virsmas apdari. Izstrādāts ar vēl zemāku blīvumu.
2) SIMOPOR-ULTRALIGHT ir ārkārtīgi viegls, tāpēc ir ļoti viegli apstrādājams.
3) SIMOPOR-LIGHT BRILLIANT ir speciāla lapa digitālai drukāšanai – raksturīgs zems blīvums, smalka struktūra, kā arī vienmērīgs plaknes līmenis, lai iegūtu dinamiskas krāsas.
4) caurspīdīgās PVC putu loksnes SIMOPOR-COLOR (pieejamas zilā, dzeltenā, zaļā, pelēkā, sarkanā un melnā krāsā) dod plašas iespējas izstāžu stendu, zīmotņu un displeja dizainu veidošanā.
04.01.2018.
Daži interesanti fakti par plastmasu
1. Hokejā galvenais tiesneša aprīkojuma elements ir svilpe, kurai ir sava atsevišķa vēsture. Kad Kanādā sāka spēlēt pirmās nopietnās hokeja spēles, tiesnešiem bija metāla svilpes. Taču skarbā Kanādas klimata dēļ, kas nemēdz lutināt, nereti svilpes pielipušas pie lūpām. Šo problēmu risināja, nomainot svilpi pret zvaniņu. Tikai vēlāk tika ieviesta plastmasas svilpe, kas ir arī mūsdienu tiesneša neatņemama aprīkojumuma sastāvdaļa...
Uzskata, ka plastmasas vēsture iesākās 1855.gadā Londonā, kad anglis Aleksandrs Parkess (Alexander Parkes) radīja pirmo plastmasu. Tā tika iegūta, nitrējot (piesaistot slāpekli) celulozi ar slāpekļskābi. Uzsildot iegūto materiālu un piešķirot tam formu, tas saglabāja iegūto formu arī pēc atdzišanas. Jauno materiālu nosauca tā radītāja vārdā - par parkesīnu, vēlāk dēvējot arī par celulzi vai nitrocelulozi. 1862.gada Londonas Vispasaules izstādē šādi iegūtais mākslīgais ziloņkauls ieguva bronzas medaļu....